Personal pakkumised Avasta restoran

Tule Estonia

Amber Museum OÜ Reg 12286651 KMKR EE101539399

Raekoja plats 5, 10123 Tallinn

Sun-Wed 10:00 - 00:00 , Thu-Sat 10:00 - 01:00

Broneeri aeg

Tule Estonia restoran tegutseb Tallinna Vanalinna südames juba mitmeid aastaid, pakkudes iga päev tooteid ja teenuseid, mis on hoolikalt välja valitud armastusest meie külaliste vastu.

Organic foodMe soovime oma panusega aidata tänapäeva ühiskonnal liikuda käsitsi valmistatud toodangu poole. Mida saab ka meie restoranis proovida meie käsitsi valmistatud leiva, pasta, pitsa ja magustoitude näol. Nende valmistamiseks on kasutatud peamiselt orgaanilise pärioluga tooteid, mis on kasvatud lähedal asuvates taludes.

Meie pitsa on hea näide perfektsest tootest

Meie pitsa on tehtud eriahjus, mis on varustatud innovatiivse tehnoloogiaga ja kasutatud on ainult kõrg-kvaliteetseid koostisosi, mis on hoolikalt valitud pitsaekspertide poolt: toidu kvaliteet ja suurepärasus on reaalsed ja käegakatsutavad, kuna see on loodud inimeste poolt, kes iga päev annavad klientide teenindusse oma aja ja oskused.

Tule chiefs

Toidu valmistamine on kunst.

Selle väärtustamine aga nauding: me üritame endale meelde tuletada, et söök toidab ka meie vaimu ja hinge…Nagu ka neid inimesi, kellest me hoolime, näiteks meie kliendid.

Täna jälle me soovime teile head meelt valmistada.

Book a table

Avasta restoran

Kinni